Nowa suszarko-lokówka z funkcją automatycznego tworzenia loków jest wyposażona w wyjątkową nasadkę, która zapewnia naturalnie wyglądające loki i fale, okrągłą szczotkę nadającą włosom objętości oraz nasadkę do delikatnego suszenia. Zapewnia łagodne suszenie i łatwą stylizację. Takie cechy posiada nowa lokówko-suszarka AirCurl.
AirCurl umożliwia za jednym razem  suszenie i układanie włosów. Dla wszystkich którzy lubią ciągłe zmiany fryzury automatyczna, obrotowa suszarko-lokówka Philips AirCurl P8668 będzie idealnym produktem. Urządzenie jest uniwersalne i posiada 3 nasadki: nasadkę do automatycznego kręcenia loków, okrągłą szczotkę obrotową oraz wąski koncentrator do delikatnego suszenia.

materiały prasowe

materiały prasowe

Aby maksymalnie ułatwić sobie tworzenie miękkich fal i loków, należy skorzystać z nasadki do automatycznego tworzenia loków i fal. Po wysuszeniu włosów w 80% umieszczamy pasmo włosów w otworze nasadki do kręcenia loków, a po naciśnięciu przycisku pasmo włosów automatycznie się nawinie, a w komorze kręcenia zostanie wysuszone i ułożone. Uzyskamy dzięki temu pięknie ułożone fale o wspaniałym, naturalnym wyglądzie.

Obrotowa szczotka z naturalnego włosia o średnicy 50 mm to z kolei doskonały sposób na dodanie fryzurze objętości i blasku. Natomiast koncentrator skupia przepływ powietrza przez otwór do konkretnych miejsc, co umożliwi delikatne suszenie. Ta końcówka jest zalecana zwłaszcza do wstępnego suszenia włosów i przygotowywania ich do stylizacji. Suszarko-lokówka AirCurl HP8668 to także technologie dbające o włosy. Ustawienie chłodnego powietrza umożliwia utrwalenie fryzury lub wysuszenie włosów we względnie niskiej temperaturze, a trzy regulowane ustawienia temperatury i prędkości zapewniają większą kontrolę. Urządzenie posiada też pielęgnację jonową zapobiegającą elektryzowaniu, poprawiającą stan włosów i wygładzającą łuski włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie, lśniące i proste. Dodatkowo ochronna powłoka ceramiczna z keratyną zapewnia jeszcze lepszą pielęgnację włosów. Wszystko to sprawia, że każdego dnia można cieszyć się pięknymi włosami bez obawy o ich bezpieczeństwo.

Suszarko-lokówka jest też wygodna w obsłudze. Urządzenie obraca się w dwóch kierunkach, dzięki czemu łatwo się z niej korzysta i można ją wykorzystywać do tworzenia różnych fryzur. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu, a dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiemu uchwytowi suszarko-lokówka zwiększa łatwość i wygodę użytkowania. Nowa szczotka obrotowa z funkcją automatycznego kręcenia loków i fal Philips AirCurl HP8668 ułatwia stylizację włosów każdego dnia dając efekt niczym od fryzjera.