Jesień to kolory ziemi, brązy, beże, zgaszona zieleń, ale również soczysta czerwień, pomarańcz czy żółty w opadających liściach. W jesiennym klimacie zauważymy także odcienie złota. To wszystko może też znaleźć się na naszych powiekach za sprawą różnych zestawów cieni do powiek, które można swobodnie dobrać do swoich potrzeb i upodobań.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Beauty UK Paleta cieni i eyelinerów do makijażu to zwycięzca w kategorii Najlepszy kosmetyk do oczu 2011 nagrody przyznawanej przez Pure Award w Londynie. Wszystko czego potrzebujemy do makijażu oczu znajdziemy w palecie Eye Shadow & Eye Liner Collection brytyjskiej marki beauty uk. Śmiało możemy dołączyć do grona fanek tej marki kosmetyków. To wysoka jakość i pigmentacja w niezwykle przystępnej cenie. Kompaktowa kasetka zaopatrzona jest w podwójny pędzelek: skośny do eyelinerów i owalny do aplikacji i blendowania cieni. W zagłębieniu do przechowywania pędzelka sprytnie ukryto wąskie lusterko. W zestawie No 2 Amazon znajdziemy 6 cieni do powiek o perłowym wykończeniu utrzymanych w naturalnej tonacji brązów, beżów i miedzi, 2 kremowe eyelinery w kolorze czerni i brązu czyli zestaw niezbędny do klasycznego makijażu, który można kupić na Okazje.info.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

W7 In The Buff Natural Nudes Paleta 12 cieni do powiek w odcieniach beżów i brązów, przełamanych różem i fioletem. Dzięki naturalnej kolorystyce cienie można swobodnie łączyć ze sobą i tworzyć różnorodne makijaże. Znana i lubiana marka angielska W7, jest synonimem kosmetyków makeupowych na każdą okazję. Wspaniała paletka cieni do powiek zawiera 12 neutralnych kolorów. Cienie można swobodnie łączyć, tworząc różnorodne zestawienia lub używać pojedynczo. Konsystencja cieni sprawia, że bardzo łatwo się aplikują, dobrze kryją i nie osypują się, pozostawiając aksamitne wykończenie. Najjaśniejszy cień to Latte, a najciemniejszy – Fashionista. Makijaż wykonany paletą In The Nude Natural Nudes z pewnością spełni oczekiwania. Zestaw zawiera ponadto dwustronny aplikator – z jednej strony gąbeczka, a z drugiej pędzelek. Całość zamknięta jest w ładnej kasetce w kolorze różowego złota.