Prawidłowe dbanie o skórę twarzy to również odpowiednia pielęgnacja tuż przed snem. Warto wtedy nałożyć odpowiednią maseczkę naprawczą ze składnikami aktywnymi. Najlepiej, aby aplikacja odbyła się między godz. 22:00 a 1:00, kiedy rozpoczyna się zwielokrotniony podział komórek skóry. Maseczkę wystarczy pozostawić na 10-15 minut, po czym zmyć letnią wodą i… przytulić twarz do poduszki. W czasie gdy my śpimy, nasza skóra intensywnie pracuje. W przypadku kobiet młodych, wystarczające są maseczki o
lekkiej konsystencji, które działają profilaktycznie, skutecznie hamując procesy starzenia się skóry. Taka maseczka powinna również nawilżać i delikatnie złuszczać naskórek, likwidując wypryski i zaskórniki. Jeśli problemem jest nadmierne wydzielanie sebum, utrata blasku, a skóra jest poszarzała i ziemista, pomoże maseczka Dermomask Night Active Eksfoliacjia z kwasem migdałowym, która zmniejszy pory skóry i Infuzja tlenowa, która skórę dotlenia, poprawia koloryt i nawilży bez uczucia tłustości.

materiały prasowe

materiały prasowe

Jednak gdy mowa o kobietach dojrzałych, to wówczas na noc potrzebne są im maseczki odbudowujące, regeneracyjne i naprawiające uszkodzenia tkanki skórnej oraz stymulujące odnowę komórkową. Panie po czterdziestce często skarżą się na rozszerzone pory, utratę owalu twarzy, osłabienie włókien kolagenowych oraz ziemistą i szorstką cerę. Warto wówczas wykorzystać właściwości Dermomask Night Active Złote nici, z 24-karatowym złotem, która inicjuje procesy regeneracji i odnowy na poziomie komórkowym i pomoże przywrócić tzw. „trójkąt piękna” czyli zadba o korektę owalu i złagodzenie rysów twarzy lub też maseczki naprawczej z wyciągiem z kawioru Night Active Mezoterapia, stymulującej syntezę kolagenu typu I, prowadząc przez to do redukcji głębokości i gęstości zmarszczek, co pomaga wygładzić skórę.

materiały prasowe

materiały prasowe

Inne problemy skóry dojrzałej to widoczne zmarszczki, zmniejszone wydzielanie sebum i degeneracja włókien kolagenu. Dwa razy w tygodniu warto więc nałożyć tuż przed snem Dermomask Night Active Wypełnienie zmarszczek z kwasem hialuronowym i lipo peptydami wypełniającymi zmarszczki od środka oraz wyrównującymi wklęsłości skóry, a raz w tygodniu skorzystać z maseczki Night Active Siła lasera, która stymuluje produkcję kolagenu, przywraca napięcie oraz sprężystość skóry.

materiały prasowe

materiały prasowe