Prezentujemy najpopularniejsze w grudniu 2015 r. trymery do włosów i brody. Ranking przygotowała porównywarka Okazje.info.

Multifunkcyjny trymer BaByliss E835E 8 w 1

Multifunkcyjny trymer BaByliss E835E 8 w 1 to nowej generacji multifunkcyjny trymer do włosów i brody BaByliss for Men. Ma ergonomiczny kształt, niebanalny design, najnowocześniejsze ostrza W-TECH i bogatą funkcjonalność. Jest wodoodporny, można go używać pod prysznicem i wyposażony w rozbudowany zestaw wymiennych głowic i nasadek do swobodnej stylizacji zarostu i pielęgnacji ciała. Specyfikacja BaByliss E835E: ostrza 32 mm, 3D,  elektrochemicznie zaostrzone innowacyjne ruchome ostrze, nieruchome ostrze ze stali nierdzewnej, automatyczne smarowanie ostrza 7mm, precyzyjne ostrze do perfekcyjnego dopracowania detali i konturów brody, 2 nasadki grzebieniowe (2-14 mm i 3-15 mm) do włosów i brody, 1 nasadka precyzyjna z 6 ustawieniami (od 0,5 do 3mm), 18 mm specjalna głowica goląca do zarostu twarzy oraz specjalna nasadka-trymer do nosa i uszu. Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe, możliwość 30 minut pracy bezprzewodowej po naładowaniu. Do zestawu dołączony jest stojak-podstawka do całego zestawu. Akcesoria dodatkowe to szczoteczka do czyszczenia.

trymery do włosów i brody

okazje.info.pl

Dokładny Philips QT4000/15

Philips QT 4000/15 zapewnia dokładność golenia do 1 mm, zapewniając idealny efekt 3-dniowego zarostu. Łatwy wybór i blokowanie ustawień długości w zakresie 1–10 mm to niewątpliwa zaleta urządzenia. Wystarczy obrócić kółko, aby w prosty sposób wybrać i zablokować żądane ustawienia długości: od krótkiego zarostu o długości 1 mm do pełnej brody o długości 10 mm. Odstęp między ustawieniami wynosi 1 mm. Zaokrąglone końcówki zapewniają łagodny kontakt ze skórą, a ostrza pozostają idealnie ostre, dzięki czemu zawsze dokładnie i skutecznie tną włosy. Jednocześnie końcówki ostrzy są zaokrąglone, co zapobiega podrażnieniom skóry. Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę. Urządzenie opracowano również z myślą o przycinaniu włosów w trudno dostępnych miejscach. Można je łatwo chwycić i jest proste w obsłudze. 10 godzin ładowania wystarcza nawet na 45 minut działania bezprzewodowego. Trymer jest zasilany tylko akumulatorowo.

trymery do włosów i brody

okazje.info.pl

Precyzyjny trymer do brody EASYLIFE MS-5301-15

Precyzyjny trymer do brody zapewnia 21 ustawień długości: od 0,5 do 10 mm czyli od bardzo krótkiego strzyżenia po efekt 3-dniowego zarostu. Bezprzewodowy ładowanie za pomocą zasilacza z końcówką micro USB to praktyczne rozwiązanie w domu i podróży.
Ergonomiczny kształt zapewniający prostą i komfortową obsługę trymera, dając też pełną kontrolę nad kształtem brody. Kółko ustawień na trymerze pozwoli dobrać najkorzystniejszą dla twarzy długość zarostu zarostu, a nasadka grzebieniowa umożliwi kontrolowane, szybkie i równe przycinanie. W zestawie znajduje się oprócz trymera ładowarka USB, nasadka grzebieniowa, pędzelek do czyszczenia, grzebień oraz instrukcja obsługi.

trymery do włosów i brody

okazje.info.pl