Marka kosmetyków Golden Rose, ma do zaoferowania nowe kosmetyki do makijażu – błyszczyk do ust oraz lakiery do paznokci. Pierwszą z propozycji jest seria matowych lakierów do paznokci, które nadają jedyne w swoim rodzaju matowe wykończenie – w kilkunastu modnych odcieniach.

goldenrose.pl

goldenrose.pl

W lakierach zastosowano formułę, która zapewnia unikalne matowe pokrycie, a aby lakier nie ścierał się szybciej , zalecane jest stosowanie bazy pod lakier, która przedłuży jego trwałość. Z kolei Golden Rose Matte Satin Nail Lacquer to matowy lakier do paznokci o wykończeniu satynowym, w ośmiu różnych odcieniach.

goldenrose.pl

goldenrose.pl

Do makijażu ust marka proponuje Golden Rose Ultimate Color Lipgloss, który dzięki długotrwałej i nieklejącej się formule gwarantuje wysoki połysk i blask utrzymujący się na ustach przez cały dzień. Co ważne, produkt nie posiada parabenów, a dzięki zawartości masła shea doskonale nawilża i pielęgnuje usta. Formuła zawiera także naturalne antyoksydanty z witaminy E, które opóźniają procesy starzenia się skóry. Błyszczyk aplikuje się za pomocą elastycznego aplikatora.

goldenrose.pl

goldenrose.pl