Linia kosmetyków leczniczych Regenerum powstała z myślą o osobach, których zmorą są pękające pięty, szorstkie dłonie, słabe paznokcie, a od niedawna również słabe, łamliwe włosy.

regenerum.pl

Źródło: www.regenerum.pl

Regenerum do paznokci przyda się wszystkim, którzy maja problemy z chociaż jedną kwestii, takich jak kruchość, łamliwość, rozdwajanie, przebarwienia i suche skórki. Najczęstszą przyczyną tych niedoskonałości jest niedobór witamin, częsty kontakt z wodą i środkami chemicznymi, a także regularne stosowanie lakierów do paznokci. Preparat Regenerum, dzięki wysokiej zawartości witamin i olejków, wzmacnia, nawilża, a także chroni płytkę przed kolejnymi zagrożeniami z zewnątrz, tworząc dla niej niejako warstwę ochronną. Dodatkowo rozjaśnia przebarwienia i pielęgnuje naskórek otaczający paznokieć.

Regenerum do paznokci to tubka z kremem i pędzelek służący do jego nakładania. Aby działał jak najskuteczniej, należy go precyzyjnie rozprowadzać zarówno na paznokciach, jak i otaczającym je naskórku. Produkt można nabyć między innymi poprzez serwis Okazje.info.pl.