Dzisiaj pielęgnacja skóry to priorytet. Jeśli chcemy właściwie wyglądać to powinniśmy skorzystać z najnowszych trendów kosmetycznych roku 2015. Najlepiej skorzystać z 3 gotowych produktów opisanych poniżej.

 

WELLA Oil Reflection Olejek wygładzający do włosów 100 ml

WELLA Oil Reflection Olejek wygładzający do włosów 100 ml olejek przeznaczony dla każdego rodzaju włosów. Dzięki składnikom znajdującym się wewnątrz produktu możemy sprawić, że nasze włosy będą maksymalnie wygładzone i odżywione każdego dnia.

 

L'Oreal Mythic Regenerująca odżywka 750 ml

L’Oreal Mythic Regenerująca odżywka 750 ml Odzywka pozwalająca zabezpieczyć nasze włosy. Dzięki mieszaninie luksusowych olejków włosy są odżywione i przyjemne w dotyku. Preparat zawiera olejek argonowy i nasiona bawełny. Produkt pozbawiony parabenów.

 

L'Oreal True Match Podkład w płynie N7

L’Oreal True Match Podkład w płynie N7 to podkład, który bez problemów dopasowuje się do każdego typu skóry. Produkt bezpieczny nie posiadający szkodliwych substancji chemicznych. Nawilża skórę nieprzerwanie przez 8 godzin.

 

Sklep jest godny polecenia o czym świadczą opinie o Minti Shop w serwisie Okazje.info. Sprawia to, że sklep internetowy Minti radzi sobie znakomicie. Liczby mówią same za siebie: aż 99% zadowolonych klientów poleca sklep oraz artykuły się w nim znajdujące. Ogólna łączna ocena sklepu wynosi 4.8/5 i składa się z 418 sprawdzonych opinii. Jakość obsługi została wyceniona na 4.9 co świadczy o tym faktycznie warto robić tam zakupy. Jeśli mamy wątpliwości to zerknijmy na opinie w programie Wiarygodne Opinie one wyraźnie mówią o tym, że tyle ludzi nie może się mylić to potwierdza tylko te wysokie oceny.