Posiadając sporą ilość kosmetyków i akcesoriów możemy stanąć przed problemem ich przechowywania i segregowania aby łatwo można było coś znaleźć. Pomocne będą tu różnego rodzaju kuferki. Zobaczmy zatem, które cieszyły się największą popularnością wśród klientów serwisu Okazje.info.

Największą popularnością w marcu cieszył się kufer kosmetyczny marki Nail System. To duży kufer kosmetyczny z rozczepianym poziomem, który wykonano z tworzywa typu panel ABS o paskowej fakturze. Przeznaczony jest dla wizażystek, kosmetyczek, fryzjerek oraz do przechowywania kosmetyków w domu. Część górna zawiera rozkładane stopniowo półki, dolna osobną komorę na duże przedmioty i kosmetyki. Wnętrze kuferka zostało wyścielone czarnym materiałem. Spora ilość przegród pozwoli z pewnością w łatwy i szybki sposób posegregować kosmetyki. Całość zamykana na dwie klamry i zamek. Wymiary kuferka to wysokość 40 cm, szerokość 24,8 cm oraz długość 33 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Drugie miejsce w rankingu zajął średniej wielkości materiałowy kuferek Inter Vion, przeznaczony  dla wizażystek, kosmetyczek, fryzjerek oraz do przechowywania kosmetyków w domu. Wykonano go z materiału syntetycznego oraz plastiku. Stabilność produktu zapewnia sztywne tworzywo umieszczone pod materiałem ściany i podstawy. Wewnątrz ściany przyczepiona jest gumka pozwalająca przytrzymać drobne przedmioty. Pod pokrywą umieszczone jest lusterko. Produkt został wyposażony w pasek umożliwiający noszenie na ramieniu. Wymiary kuferka to wysokość 17 cm, długość 26 cm oraz szerokość 17 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Dużą popularnością cieszył się też mega duży kufer kosmetyczny Nailart, na rolkach, typu 2 w 1.  Dołączona do zestawu pokrywa umożliwia zmianę konstrukcji. Kufer został wykonany z tworzywa typu panel ABS o kropkowanej fakturze. Grube i twarde krawędzie zabezpieczają konstrukcję przed wygięciem oraz zapewniają stabilność, przez użyte do tego aluminium. Kufer otwierany jest od góry, a także z przodu, a duża ilość miejsca pozwala w łatwy i szybki sposób posegregować kosmetyki oraz przybory. W dolnej części znajdują się regulowane przegrody, po wyciągnięciu których zyskujemy sporą ilość miejsca. Produkt został wyposażony w rolki, które umożliwiają łatwe transportowanie. Ponadto całość wzbogacono o składaną rączkę i klamry wyposażone w zamki. Wymiary to wysokość 75 cm, długość 39 cm oraz szerokość 25 cm.

okazje.info.pl

okazje.info.pl