Chcesz szybko zmienić swoje paznokcie w małe dzieła sztuki? Przydadzą Ci się lakiery z kolekcji Sephora Nail designer. W skład linii wchodzi osiem nawierzchniowych lakierów przeznaczonych do stosowania bezpośrednio na lakiery kolorowe. Po ich nałożeniu na paznokciach uzyska się efekt gradientu, kropek, czy ten przypominający spękania bądź skórę krokodyla.

źródło: Sephora

źródło: Sephora

Pierwszy z nowych Top Coatów to „Dégradé/Tie dye”, dzięki któremu na paznokciach pojawią się motywy psychodeliczne. Lakier ten podnosi poziom natężenia koloru lakieru wyjściowego, co pozwala na tworzenie oryginalnych efektów w postaci chociażby przejść kolorów. Dzięki „Arty pois” (artystyczny groszek) na paznokciach pojawią się kropki przypominające graffiti, natomiast „Effet gel” pomoże w odtworzeniu uwypukleń i połysków, które są charakterystyczne dla w pełni profesjonalnego manicure.

źródło: Sephora

źródło: Sephora

Kolejne Top Coaty Sephory – czarny i srebrny pękający – zmienią odcień lakieru bazowego i naniosą na niego wzory imitujące spękania. Również w dwóch wersjach (tym razem czarnej i złotej) występują lakiery krokodylowe. Efekt krokodylej skóry staje się coraz modniejszy. Dzięki niemu z łatwością ukażesz bardziej „dziką” stronę swojej natury. Ostatnia z propozycji marki to „Gold Fever”. Z jego pomocą na każdych paznokciach pojawi się cekinowy efekt złocistego rozbłysku.