Nakładanie makijażu to precyzyjna praca wymagająca użycia nie tylko odpowiednich kosmetyków podkładowych i właściwych, ale również odpowiednich akcesoriów do ich aplikowania. Najpopularniejsze i najbardziej użyteczne są tu różnego rozmiaru i kształtu pędzle, jak hit tego sezonu czyli pędzle do makijażu Art Look od marki Estetica. To absolutne must have każdej pięknej kobiety, która z makijażu chce uczynić radość i przyjemność. Art Look to także seria wyjątkowych stylotek czyli ultranowoczesnych aplikatorów doskonałych do robienia makijażu na przyjęciu czy podczas podróży. Funkcjonalny i wygodny także w czasie wakacyjnych wyjazdów jest zestaw pędzi i aplikatorów w etui od MID. W skład zestawu wchodzi pięć pędzelków do makijażu oraz gąbka w kształcie motylka. Zestaw o nazwie Laia zapakowany jest w niebieskie lub różowe etui z PVC, o wymiarach 15,4 x 12 cm, stanowiąc wygodną i podręczną pomoc przy nakładaniu kolorowych kosmetyków do makijażu.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Na uwagę zasługuje również gąbka do makijażu BeautyBlender RED CARPET. Ma charakterystyczny eliptyczny kształt i brak ostrych krawędzi, co sprawia, że beautyblender umożliwia perfekcyjne nałożenie podkładu na całej twarzy. Szeroka podstawa ułatwia aplikację na czole, policzkach i brodzie, podczas gdy zaostrzony koniec sprawia, ze dokładne nałożenie podkładu w załamaniach skóry i trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki oczu czy okolica skrzydełek nosa staje się niezwykle proste. Z beautyblenderem, nawet nieprofesjonalnej jakości podkład tworzy na skórze idealną warstwę, doskonale się w nią wtapia, nie tworzy zacieków i smug, a widoczność zmarszczek i przebarwień jest znacznie zredukowana.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Beautyblender daje efekt makijażu wykonywanego metodą airbrush, pozostawiając cerę perfekcyjnie wygładzoną i równomiernie pokrytą fluidem, podkładem w kompakcie czy też mineralnym pudrem sypkim. Beautyblender nie pochłania podkładu, dzięki czemu zużywa się mniej produktu niż przy nakładaniu go palcami, pędzlem czy trójkątną gąbką lateksową. Beautyblender można kupić na Okazje.info.pl.