Jeśli marzymy o pięknych kręconych puklach, ,możemy zainwestować w termoloki – następców tych które stosowały nasze mamy i babcie, grzejąc je w gorącej wodzie.

Babyliss Wałki do włosów 3038E to duże termoloki – doskonała pomoc przy pielęgnacji włosów. Zestaw ten jest doskonałym narzędziem do łatwego i efektownego modelowania najwymyślniejszych fryzur. Seria Volume & Curl to produkt renomowanej firmy BaByliss Paris z najnowszej kolekcji. Średnica wałka to 40 mm. Wzestawie znajduje się 5 dużych termowałków o średnicy do łatwej i szybkiej stylizacji włosów. Wałki mają aksamitne pokrycie, przez co są delikatne dla włosów i chronią je przed przegrzaniem. W zestawie oprócz wałków znajdują się również klipsy i szpilki. Całość zapakowana jest w kompaktowe etui do przechowywania i nagrzewania wałków z przełącznikiem start/stop. Walki szybko się nagrzewają i są gotowe do użycia już po 10 minutach. Jeden z wałków posiada zmieniający barwę termiczny wskaźnik gotowości do użycia Wałki utrzymują ciepło przez około 15 minut.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Revlon Big Curls TS6 GS to profesjonalne, ceramiczne termoloki do włosów. Są idealne do wszystkich rodzajów włosów, delikatnie unoszą i modelują zarówno krótkie jak i długie włosy.Dzięki użyciu tych termoloków włosy stają się gładsze, elastyczne i bardziej puszyste.Zestaw w sam raz nadaje się do szybkiego podkręcenia, falowania pojedynczych pasm oraz wszystkich włosów. Termoloki są umieszczone w bardzo eleganckim i praktycznym opakowaniu. Zestaw zawiera 5 termoloków pokrytych miękkim welurem o grubości 4cm, 5 spinek motylkowych. Posiadają diodę sygnalizującą działanie urządzenia.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

BaByliss 3021E to termoloki PRO CERAMIC PULSE – 20 termoloków z ceramicznym rdzeniem, pokrytych aksamitem, dzięki czemu ciepło rozprowadzane jest równomiernie. Lampka kontrolna ukryta w jednym z wałków, którego końcówka zmienia kolor na biały, gdy wałki są nagrzane tzn. po około 5 minutach. Wałki utrzymują ciepło do 15 minut, co pozwala na skręcenie nawet grubych włosów, włosy normalne są skręcone już po 5 minutach. Termoloki umieszczone są w bardzo eleganckim i praktycznym opakowaniu. Łatwe do samodzielnego nakładania. Dzięki użyciu tych termoloków włosy stają się gładkie, elastyczne i bardziej puszyste.Zestaw w sam raz do szybkiego kręcenia pojedynczych pasm lub wszystkich włosów. Zestaw zawiera 6 małych wałków o średnicy 28mm, 6 średnich wałków o średnicy 34mm, 8 dużych wałków o średnicy 38mm oraz 20 klipsów motylkowych i 20 igiełek metalowych.

okazje.info.pl

okazje.info.pl