Aby wykonać perfekcyjny manicure, należy w pierwszej kolejności przygotować paznokcie, usuwając z nich resztki starego lakieru czy innych preparatów do paznokci. Nie musi to być jednak koniecznie typowy zmywacz do paznokci z acetonem lub bez, ponieważ rynek kosmetyczny oferuje wiele nowoczesnych i ciekawych, a przy tym wygodnych w użyciu rozwiązań. Oto kilka ciekawych propozycji.

Ferity Nail Polish Remover pachnący truskawkami zmywacz do paznokci w płatkach

Kolekcja owocowych orzeźwiających zmywaczy do paznokci w płatkach bez acetonu, są łagodne dla skórek i delikatnie nawilżają. Niewielkie opakowanie i przyjemny zapach sprawiają, że doskonale sprawdzą się w podróży. Dostępne zapachy: truskawka, cytryna, pomarańcza, kokos, wanilia i jagoda. Opakowanie zawiera 32 nasączone płatki.

usuwanie lakieru z paznokci

okazje.info.pl

Cleanic Zmywacz do paznokci w chusteczce

Pielęgnacyjny zmywacz do paznokci Cleanic to wygodny i skuteczny sposób na zmywanie lakieru oraz dbanie o kondycję paznokci.
Skutecznie zmywa lakier tradycyjny i winylowy. Jedna chusteczka wystarcza, żeby zmyć 10 paznokci, nawet pomalowanych ciemnym lakierem. Dzięki olejkowi migdałowemu i witaminom E i F natłuszcza i pielęgnuje paznokcie. Nie zawiera alkoholu i acetonu, dzięki czemu nie wysusza płytki paznokciowej.

usuwanie lakieru z paznokci

okazje.info.pl

Jelid Chusteczki zmywające lakier z paznokci 50szt

Jeldi chusteczka zmywająca lakier z paznokci, bez acetonu. Chusteczka szybko i bezpiecznie zmywa lakier z 10 paznokci, pozostawiając miły zapach. Opakowanie zawiera 50 szt.

usuwanie lakieru z paznokci

okazje.info.pl

Donegal – korektor do lakieru

Donegal korektor do lakieru  z trzema zapasowymi sztyftami i zapasowym płynem to korektor lakieru do paznokci – niezastąpione narzędzie każdej kobiety. Za jego pomocą szybko i sprawnie usuniesz nadmiar lakieru powstały po zabiegu manicure. Specjalne zakończenie aplikatora sprawia, że można precyzyjnie aplikować rozcieńczalnik, bez obawy o uszkadzanie pomalowanego paznokcia. Dzięki korektorowi można samodzielnie uzyskać perfekcyjny, profesjonalnie wyglądający manicure. Opakowanie zawiera korektor do paznokci, zapas rozcieńczalnika oraz trzy wymienne końcówki.

usuwanie lakieru z paznokci

okazje.info.pl

Melkior Korektor Do Lakieru

Melkior Korektor Do Lakieru to bardzo szybkie oraz dokładne rozwiązanie do rysowania doskonałego konturu we francuskim manicure po nałożeniu białego lakieru do paznokci. Korektor zawiera trzy wymienne wkłady, posiada zbiornik na zmywacz do lakieru, który pozwala usuwać lakier do paznokci bez zanurzania końcówki w zmywaczu.

usuwanie lakieru z paznokci

okazje.info.pl