Jeśli masz dużo kosmetyków, utrzymanie w nich porządku nie jest łatwą sprawą. Wszystko potrafi się mieszać, a w efekcie nawet gubić. Dlatego w takiej sytuacji dobrze jest zainwestować w kufer na kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, taki jak Black Molly stworzony przez markę Efalock.

kufer

Kufer Black Molly składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest duża, pojemna skrzynia, znajdująca się w dolnej jego części. Nad nią umieszczono poręczny kuferek z przegródkami wysuwanymi na boki. W klapie zamontowano natomiast solidny uchwyt, a z tyłu – dodatkową rączkę ułatwiającą transport. Całości dopełniają solidne kółka. Podstawowe elementy produktu są koloru czarnego, zaś wykończenia mają barwę srebrną.

Wymiary opisywanego kufra marki Efalock to: wysokość – 75 centymetry, szerokość – 43 centymetry, głębokość – 24 centymetry. Natomiast waga całego kufra to 8 kilogramów. Jednak dzięki temu, że produkt posiada kółka i poręczną rączkę, waga nie będzie negatywnie wpływać na jego funkcjonalność. Plusem opisywanego kufra jest także to, że górną jego część można odpiąć, używając ją jako mniejszego, przenośnego kuferka.