Idealny, perfekcyjny makijaż to wizytówka nowoczesnej kobiety, dbającej o swój wizerunek. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom, ich barwom i zastosowaniu różnych trików, za pomocą makijażu można skorygować niedoskonałości twarzy i podkreślić jej zalety. Wykonanie profesjonalnego makijażu nie wymaga wiele zachodu, a inwestycji w dobre akcesoria kosmetyczne, w tym również lusterko, dzięki któremu będzie się miało pełną kontrolę nad wykonywanymi czynnościami.

Najlepiej zaopatrzyć się w lusterko stojące, może być dwustronne, gdzie jedna strona to lusterko powiększające. Zdecydowanie ułatwieniem przy wykonywaniu makijażu jest podświetlenie lusterka. Dzięki powiększeniu i podświetleniu makijaż z pewnością nałożymy perfekcyjnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonać makijaż nawet wtedy, gdy warunki oświetleniowe w pomieszczeniu nie należą do najlepszych.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Przykładem lusterka podświetlanego jest model BS 99 – lusterko podświetlane powiększające stojące niemieckiej firmy Beurer. Jest to eleganckie lustro kosmetyczne, idealne do łazienki lub sypialni. Produkt wyróżnia chromowana powierzchnia oraz wysoka jakość wykonania oraz innowacyjne rozwiązanie w postaci podświetlenia lusterka za pomocą 36 diod LED, z trzystopniową regulacją jasności. Lustro charakteryzuje się wklęsłą powierzchnią i odbiciem w powiększeniu pięciokrotnym. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia lustra, a dodatkowym udogodnieniem jest funkcja automatycznego wyłączania po 10 minutach. Lusterko wykonane jest z tworzywa sztucznego, a jego podstawa ze stali. Wymiary lustra to 16 x 16 cm. Zasilane jest bateriami. Lusterko można kupić w cenie od 299 zł.