Żadna z nas nie lubi mieć sińców pod oczami, które przyciągają uwagę i nasuwają pytanie czy jesteśmy zdrowe i dlaczego ciągle chodzimy niewyspane. Dlatego dobrym rozwiązaniem, jeśli mamy tendencję do sińców i przebarwień pod oczami, jest nowa propozycja od marki Gosh – Prime’n Refresh Illuminating Eye Roll-On.

To swego rodzaju baza pod makijaż i rozjaśniacz czy korektor pod oczy w jednym. Odświeża spojrzenie, łagodzi i wygładza okolicę wokół oczu, a użytkownik ma uczucie odświeżenia. Do tego baza odżywia delikatną skórę pod oczami, rozjaśnia ją i redukuje widoczność drobnych zmarszczek poprawiając jednocześnie napięcie skóry. Jego zaletą jest też bezpieczeństwo dla naszej delikatnej skóry wokół oczu, ponieważ nie zawiera parabenów ani środków zapachowych.

Materiały dystrybutora

Materiały dystrybutora

Baza na powieki od Gosh ma też wygodną formę aplikacji – za pomocą roll-on czyli kulki. Pojemność opakowania to 15 ml, przy czym ze względu na aplikacje na niewielki obszar twarzy i świetną konsystencję, kosmetyk jest bardzo wydajny. Ceny produktu można porównać w serwisie Okazje.info.pl.

Baza Prime’n Refresh Illuminating Eye Roll-On jest polecana szczególnie w przypadku oczu z widocznymi oznakami zmęczenia.  Dokładnie zmniejsza widoczność linii mimicznych, a także niweluje cienie i obrzęki pod oczami. Bazę aplikuje się samodzielnie lub też pod krem.