Frezarka do stóp to urządzenie, które pozwoli na wykonanie perfekcyjnego pedicure w domowym zaciszu. Vanity FREZARKA JD 700 to produkt wysokiej jakości, którego można używać zarówno w domu, jak i w salonie kosmetycznym. W skład zestawu wchodzi: frezarka, lekkie pióro o ergonomicznym kształcie dopasowanym do dłoni, zestaw frezów do manicure, pedał nożny, podstawka pod pióro oraz instrukcja obsługi. Frezarka charakteryzuje się ilością obrotów od 500 do 30000 tys. na minut, co pozwala na wykonanie zarówno profesjonalnego manicure jak i pedicure systemem twist-lock, przy czym przy wymianie frezów nie trzeba używać kluczyka. Frezy zmieniamy przekręcając w lewo ruchomą część rączki, następnie po wymianie freza przekręcamy rączkę w prawo. Frezarka ma płynną regulację obrotów prawo – lewo oraz możliwość regulacji obrotów za pomocą pedała nożnego lub ręcznie, za pomocą urządzenia z mocą 35 watt.

Frezarki kosmetyczne Activ ELEKTRYCZNY ZDZIERAK DO PIĘT SUPER BARIO

okazje.info.pl

Activ Elektryczny zdzierak do pięt Super Bario pozwala pożegnać się z twardą skórą raz na zawsze. To wysokiej jakości, w pełni elektryczny zdzierak do pięt, który jest niezwykle łatwy w obsłudze i ponadto umożliwia szybkie i kompletnie bezbolesne usuwanie zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu, że Activ Super Bario jest bezprzewodowy można swobodnie oczyszczać swoje stopy. Ładowanie baterii trwa około 3-4 godzin, co pozwala na wielokrotne korzystanie ze sprzętu, bez konieczności tak częstego ładowania. Ponadto niezwykle proste jest także czyszczenie sprzętu. Wystarczy włożyć go pod wodę i dokładnie wypłukać. Co więcej, Activ posiada również silikonowy pierścień na skrawki, co pozwala na nierozrzucanie dookoła kawałków skóry. Wewnątrz urządzenia znajduje się mocny silnik, który świetnie radzi sobie także z bardzo twardą skórą. Do urządzenia można dokupić dodatkowe ostrza.

Urządzenia kosmetyczne Vanity FREZARKA JD 700

okazje.info.pl

Cilotus Frezarka-tarka do pielęgnacji i peelingu stóp na zrogowacenia i odciski to urządzenie do peelingu stóp, innowacyjne narzędzie przeznaczone do pielęgnacji i usuwania zrogowaciałej skóry stóp. Dzięki wyjątkowym nasadkom szlifującym o rotacji obrotowej 360 stopni i prędkości do 40 obrotów na sekundę oraz dużej powierzchni roboczej 300 stopni , urządzenie delikatnie, a zarazem skutecznie usuwa twardą, zrogowaciałą skórę pięt. Urządzenie do peelingu stóp działa szybciej i bezpieczniej niż metalowe skrobaczki, gdyż nie posiada ostrzy, które mogą zranić skórę i jest łatwiejsze w użyciu niż inne urządzenia wymagające nieprzerwanego tarcia. Frezarka pozwala na szybkie i skuteczne ścieranie zgrubień i martwego naskórka na stopach. Idealnie zaprojektowany ergonomiczny kształt doskonale pasuje do dłoni. Urządzenie sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka. Jest wodoodporne, doskonałe nie tylko do stóp, ale także do łokci, czy kolan – wszędzie tam, gdzie skóra jest zgrubiała i twarda. Z łatwością usunie odciski i nagniotki. Regularne stosowanie zapewni idealnie gładką skórę. Prezentowane frezarki można kupić w porównywarce Okazje.info.