Klienci Okazje.info we wrześniu 2015 najchętniej kupowali lakiery do paznokci o specjalnych właściwościach, znanych i uznanych marek. Oto wyniki rankingu popularności.

Na miejscu pierwszym znalazł się Gosh Matt Effect Top Coat – innowacyjny utwardzacz, który przemieni powierzchnię paznokci w matowe wykończenie. Jest niesamowicie łatwy do nałożenia i bardzo szybko wysycha. Transparentny utwardzacz do paznokci „Matowe Pokrycie” zwiększa wytrzymałość pomalowanej płytki. Można stworzyć kontrast na paznokciach i śmiały francuski manicure nakładając matowe pokrycie na część paznokcia, a drugą część zostaw błyszczącą zamiast nakładać dwa kolory.

Miejsce drugie w rankingu przypadło w udziale lakierowi powierzchniowemu lustrzany blask Sephora. Jest to baza powierzchniowa sygnowana znakiem Sephora, która zwiększa blask paznokci. Top coat 3 w 1 dla perfekcyjnego manicure natychmiastowo wygładza powierzchnię paznokcia, chroni lakier przed urazami, daje lustrzany blask. Rodzaj pielęgnacji – formuła nasycona mikroskopijnym diamentowym proszkiem działa jak tarcza chroniąc lakier przed urazami i odpryśnięciem,  mocniej odbija światło tworząc na paznokciach efekt lustra. Baza ekspresowo wysycha, ma ultra miękki, elastyczny pędzelek.

Na miejscu trzecim znalazł się bardzo ciekawy produkt – Metal Flip marki Miss Sporty. Metaliczny lakier do paznokci o odpowiednio gęstej formule, który zapewnia mocne pokrycie i wysoki połysk na wiele dni. Duży, lekko spłaszczony pędzel umożliwia równomierną aplikację – nie pozostawia smug i zacieków. Zastosowana w lakierze wielokolorowa formuła, zmienia odcień w zależności od kąta padania światła. Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.