Niekwestionowanym zwycięzcą styczniowego rankingu popularności fluidów do twarzy przeprowadzonego przez porównywarkę Okazje.info jest marka Vichy. Trzy z jej kosmetyków znalazły się na trzech czołowych miejscach w rankingu, reprezentując przy tym różne linie kosmetyczne producenta. Pierwsze i drugie miejsce przypadły w udziale podkładom z linii Dermablend, a trzecie z linii Teint Ideal.

Vichy Dermablend

Vichy Dermablend Leg&Body pochodzi z gamy podkładów pielęgnacyjnych o wysokim stopniu krycia. Pozwala na natychmiastową i długotrwałą korektę defektów skóry od umiarkowanych jak zaczerwienienia, cienie pod oczami, nieregularny koloryt, do poważnych jak przebarwienia potrądzikowe, bielactwo czy naczyniaki. Niewyczuwalna na skórze konsystencja zapewnia optymalny komfort i przyjemność stosowania bez efektu maski. Fluid przeznaczony jest do każdego typu skóry. Fluid zapewnia zatem bardzo wysoki stopień krycia, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu i optymalnym komforcie. Zapewnia też całodobowe nawilżenie i trwałość do szesnastu godzin. Zawiera filtr SPF 35. Wskazania do stosowania tego kosmetyku to nieregularny koloryt – przebarwienia, zmiany skórne, zaczerwienienia, cienie pod oczami, bielactwo, naczyniaki. Zastosowana technologia skoncentrowanych pigmentów zapewnia wysoki stopień krycia i trwałość, a formuła wzbogacona w nawilżającą glicerynę i lotne olejki pochodzenia naturalnego, ułatwia rozprowadzanie podkładu. Zawiera on mikrocząsteczki Soft Focus, które rozpraszają światło, optycznie niwelując niedoskonałości skóry. W efekcie otrzymujemy jednolity koloryt bez efektu maski, naturalny wygląd i optymalny komfort. Kosmetyk jest dobrze tolerowany nawet przez skórę wrażliwą. Zawiera wodę termalną z Vichy, jest hipoalergiczny i nie powoduje powstawania zaskórników. Nie zawiera parabenów.

fluid Vichy

okazje.info.pl

Vichy Teint Ideal

Vichy Teint Ideal to z kolei rozświetlający fluid nadający skórze idealny odcień z gamy podkładów pielęgnacyjnych o właściwościach rozświetlających. Zapewnia natychmiastowo rozświetloną skórę o ujednoliconym kolorycie. Dzień po dniu skóra jest nawilżona, wygładzona i naturalnie promienna. Zapewnia średni poziom krycia oraz trwałość koloru do 14 godzin.Wskazania to niejednolita, szara i zmęczona skóra. W kosmetyku zastosowano technologię płynnego światła, aby idealnie rozpraszać światło oraz kompleks korygujący złożony z witaminy C, E i składników witalizujących, aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry i chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi. Produkt jest odpowiedni do skóry
wrażliwej. Zawiera Wodę Termalną z Vichy, jest hipoalergiczny i nie zawiera parabenów.

fluid Vichy

okazje.info.pl