Jeden czy dwa cienie do powiek to zdecydowanie za mało. Innych bowiem użyjemy tworząc makijaż do pracy, innych kreucjąc wizaż wieczorowy, a jeszcze innych – gdy wybieramy się na weekendowy wypad za miasto. Dlatego też najlepiej zainwestować od razu w całą paletkę cieni do powiek, np. w Givenchy Palette Metallic Reflection.

paleta

Cienie do powiek składające się na powyższą paletkę mają metaliczno-akwarelową formułę opartą o niewielkie cząsteczki pudru aluminiowego. Cząsteczki te pokryto cienką powłoką krzemową, co znacznie poprawia ich przyczepność, a nam gwarantuje idealny efekt krycia. Z kolei drobinki perłowe są tak małe, że pozwalają na uzyskanie makijażu o nieskazitelnym połysku.

Wszystko to sprawia, że nasza stylizacja odbija światło tak dobrze jak lustro, co potęguje kolor i sprawia, że wszyscy zauważą nasz wyjątkowy image. I jeszcze cena. Za Palette Metallic Reflection stworzoną przez markę Givenchy zapłacimy około 230 zł. Niby dużo, ale jeśli stawiamy na najwyższą jakość kosmetyków, to warto zapłacić i tę kwotę.