Kosmetyki z linii Mineral Therapy od Floslek to kilka propozycji, które dzięki swoim właściwościom poprawią kondycję skóry, doskonale ją odżywią i zregenerują. W skład linii wchodzi kilka kosmetyków, m.in. Dermowypełniający krem na dzień SPF 15, który reminalizuje skórę, czyli inaczej mówiąc, wypełnia niedobór mikroelementów. Doskonale ją odżywia i regeneruje, przy czym także stymuluje pracę mięśni odpowiedzialnych za wiotczenie skóry, a dzięki zawartości oktapeptydów doskonale wbudowuje się w zmarszczki. Do tego długotrwale nawilża i chroni przed promieniowaniem UV.

Z kolei Odbudowujący krem na noc, przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, która wymaga jeszcze bardziej intensywnej regeneracji, odbudowy i redukcji głębokich zmarszczek. Krem ten zapewnia reminalizację skóry, a także przyspiesza odbudowę naskórka, likwiduje zmarszczki oraz spowalnia procesy starzenia, przy czym doskonale ujędrnia i wygładza. Redukuje nawet głębokie zmarszczki, odbudowuje ubytki i zapobiega wiotczeniu skóry.

floslek.pl

floslek.pl

W serii znalazł się również kosmetyk pod oczy – Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, przeznaczony do pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu skłonnej do nadmiernego wiotczenia, przesuszenia oraz powstawania głębokich zmarszczek i kurzych łapek. Dzięki swoim właściwościom odbudowuje gospodarkę mineralną skóry, wbudowuje się w głębokie zmarszczki i kurze łapki, odżywia, regeneruje i wygładza skórę, jednocześnie zapobiegając wiotczeniu skóry wokół oczu, a także ujędrnia ją i rewitalizuje.