Szczotka do włosów to niewątpliwie podstawowe wyposażenie każdej kosmetyczki czy torebki. Służy do oczywistych celów, co nie znaczy, że musi być nudna i tuzinkowa. Fajnym pomysłem jest szczotka Tangle Teezer. To kompaktowy produkt występujący w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno bez wzorów, jak i z wzorami.

lookfantastic.com

źródło: lookfantastic.com

Wielkość i kształt szczotki powodują, że doskonale wpasowuje się ona w dłoń, przez co jest wygodna w użyciu, a przy tym nie zabiera dużo miejsca – łatwo można ją zmieścić w kosmetyczce lub torebce. Sama szczotka działa fantastycznie na włosy – pozostawia je miękkimi w dotyku niczym jedwab i pięknie wygładzonymi.

lookfantastic.com

źródło: lookfantastic.com

Zęby szczotki zostały wykonane z elastycznego tworzywa. W czasie czesania kładą się i wstają, dzięki czemu nie ciągną włosów, a jednocześnie je rozczesują, pozbywając się wszelkich splątań i kołtunów. Przez swoje nieinwazyjne działanie minimalizują łamanie włosów. Szczotka Tangle Teezer nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, także tych delikatnych, farbowanych, kręconych, a także dla dzieci.

lookfantastic.com

źródło: Okazje.info.pl

Dla tej ostatniej grupy odbiorców, szczególnie dla dziewczynek,  zaprojektowano specjalny wzór szczotki w kształcie kwiatka. Dzięki tej mniejszej jeszcze i zabawnej wersji szczotki można rozczesać nawet najbardziej splątane dziecięce włoski bez łez.