Marka Scholl oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji stóp, a wśród nich różnego rodzaju tarki do stóp – w różnych cenach, zatem każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Jednym z tego typu produktów jest profilowana tarka do pięt – pilnik na pękające pięty. Pilnik wyprofilowany jest tak, aby idealnie sięgał do trudno dostępnych miejsc na pięcie, a jego powierzchnia pokryta jest antybakteryjną powłoką, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Można go używać zarówno na mokre i suche pięty, przy czym natychmiast redukuje suchą i popękaną skórę na piętach. Pilnik ma regulowana rączkę.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Bardziej zaawansowanym, bo i zautomatyzowanym produktem jest  urządzenie Scholl DRSP3859UKE1 – elektryczne i rotacyjne, do usuwania stwardniałego naskórka z unikatową głowicą o mikroziarnistej powierzchni, zasilanie bateryjne (2 baterie LR6 / AA w zestawie). Unikatowy kształt mikroziaren pozwala efektywne usuwanie stwardniałego naskórka, a wałki z napędem elektrycznym pomagają w natychmiastowym i bezwysiłkowym usuwaniu stwardniałego naskórka. Urządzenie nie posiada ostrzy, zatem nie ma ryzyka skaleczeń. Posiada również wmontowany wyłącznik bezpieczeństwa. Pilnik jest higieniczny w użyciu, wykorzystuje specjalny proces antybakteryjny i usuwa do 99.9% bakterii z powierzchni rolki.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Najnowszym produktem z kategorii tarek i pilników do stóp jest Velvet Smooth Express Pedi, który pozwoli cieszyć się zawsze miękkimi i pięknymi stopami. Jest to urządzenie, które pozwala usunąć stwardniały naskórek, przy czym jest to pilnik elektryczny, bezpieczny, idealny do oczyszczania stóp. Rolka peelingująca posiada malutkie granulki, dzięki którym można cieszyć się gładką i miękką skórą. Urządzenie nie uszkadza stóp i pozostawia je miękkimi. Urządzenie zasilane jest dzięki bateriom AA dołączonym do zestawu.

okazje.info.pl

okazje.info.pl