Trudno sobie wyobrazić perfekcyjny makijaż bez cieni do powiek, szczególnie jeśli ma to być makijaż wieczorowy. Oto trzy propozycje cieni do powiek.

THE BALM – Overshadow mineral eyeshadow to mineralny cień do powiek – NO MONEY, NO HONEY marki The Balm. To doskonały mineralny cień do powiek o sypkiej strukturze, posiadający bardzo dobrą pigmentację. Mimo swojej konsystencji nie sprawia trudności w nakładaniu i przy odpowiedniej aplikacji nie osypuje się. Pozwala stworzyć makijaż na każdą okazję, szczególnie sprawdzi się właśnie w kompozycji wieczorowej. Wszystkie odcienie zawierają mikrodrobinki, które pięknie mienią się na powiekach. Produkt dostępny jest w czterech wariantach. Kosmetyk zamknięto w plastikowym, odkręcanym słoiczku, a dostępne kolory to: You buy, Ill fly – miedziany brąz z drobinami, Work is overrated – ciemny beż z drobinami, If youre rich, Im single – ciemny brąz z drobinami oraz właśnie No money, no honey – szampański beż z drobinami. Na uwagę zasługują również stylizowane opakowania z ciekawymi rysunkami w stylu retro.

W 100% czyste, mineralne pigmenty w przyjaznych kolorach, które pozwalają uzyskać luksusowy makijaż powiek subtelny na dzień i wzmocniony na wieczór pełen wrażeń.

W 100% czyste, mineralne pigmenty w przyjaznych kolorach, które pozwalają uzyskać luksusowy makijaż powiek subtelny na dzień i wzmocniony na wieczór pełen wrażeń.

cienie do powiek

okazje.info.pl

GOSH Cień Poczwórny Q31 Aquarius to doskonałej jakości cienie do oczu, których lekko kremowo-pudrowa konsystencja zapewnia długotrwały efekt.Posiadają stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, które dostosowują się do źródła światła. Masło shea, witamina E i zmiękczające olejki roślinne pielęgnują i chronią. Zawierają filtry przeciwsłoneczne.

Sleek Makeup i Divine Garden of Eden Palette to paleta dwunastu cieni z edycji limitowanej. Dzięki tym cieniom możemy uatrakcyjnić to co dała nam matka Natura – dzięki palecie pięknie skomponowanych kolorów zamkniętych w Garden Of Eden i-Divine. Ziemiste, naturalne barwy Garden Of Eden rozbrzmiewają echem i barwami tropikalnej, rajskiej dżungli. Znajdziemy wśród nich przydymione odcienie fioletu, ziemiste brązy i organiczne zielenie. Z tymi cieniami stworzymy piękny makijaż zarówno na dzień jak i na wielkie wieczorne wyjście.