Piękne i tajemnicze spojrzenie zza firanki długich, gęstych, czarnych rzęs to marzenia niejednej kobiety. Do ideału możemy się zbliżyć dzięki tuszom marki L’Oreal, seria Volume Million Lashes. Najnowszym produktem z serii jest tusz So Couture. Wyposażono go w bardzo precyzyjną szczoteczkę Couture, która dokładnie pokrywa tuszem każdą rzęsę. W formule tuszu znalazł się m.in. płynny jedwab oraz czarne pigmenty, co pozwala nadać rzęsom intensywną objętość, ale bez grudek, z efektem zagęszczenia rzęs. Do tego tusz ma bardzo przyjemny zapach.

loeralparis.pl

loeralparis.pl

Szczoteczkę, w której tkwi sendo precyzyjnego rozprowadzania tuszu na rzęsach, ma wyjątkowo drobne i miękkie włókna, dzięki czemu może łączyć w sobie delikatność i precyzję, aby dotrzeć do każdej rzęsy zapewniając równomierne rozdzielenie i elegancki efekt.

Z serii Volume Lashes możemy wybrać jeszcze inne tusze o różnorodnych formułach i efekcie końcowym pokrycia rzęs. Volume Million Lashes Excess to mascara, która łączy w sobie doskonale czarne pokrycie każdej rzęsy, legendarny efekt miliona rzęs, wyjątkowe podkreślenie spojrzenia oraz objętość. Z kolei Volume Million Lashes Extra Black to nowa generacja maskary dla uzyskania efektu objętości miliona rzęs, które stają się wspaniale gęste i powiększone. W serii nie można pominąć także tuszu klasyka tj. Volume Million Lashes dla wyrafinowanego makijażu oka z efektem  ekstremalnie zwielokrotnionych rzęs.