Zadbane paznokcie u rąk i nóg to ważna kwestia o każdej porze roku. Warto więc zainwestować w sprzęt, który ułatwi nam codzienną pielęgnację paznokci, jednocześnie oszczędzając nam czasu i pieniędzy na wizyty w gabinecie kosmetycznym. Dzięki urządzeniu marki Scholl, o nazwie Colorpopp, mamy możliwość samodzielnego dbania o dłonie i stopy w dowolnym miejscu i czasie – kiedy nam wygodniej.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Scholl Colorpop DRSP3856PE to wygodne w użyciu urządzenie do manicure i pedicure, dostępne w kilku bardzo kobiecych kolorach. Jest ergonomiczne, posiada dwa ustawienia prędkości na poziomie 3000 i 7500 obrotów na minutę oraz siedem akcesoriów w zestawie, a są to:

  • końcówka do modelowania paznokci
  • końcówka do wygładzania paznokci
  • stożek polerujący
  • końcówka ziarnista
  • cienki pilnik, zwężający się ku końcowi
  • cienki pilnik, zaokrąglony
  • szczoteczka czyszcząca.

Urządzenie posiada zamykane na suwak etui oraz wskaźnik naładowania akumulatora.

Marka Scholl ma ponad 100-letnią tradycję. Jej założyciel, doktor William Mathias Scholl, chciał zrozumieć budowę i biomechanikę stóp w odniesieniu do ciała, a jego pasja i wyznawane przez niego wartości, które przyczyniły się do powstania firmy, towarzyszą jej do dziś. W 1899 roku, siedemnastoletni William przyjechał do Chicago i rozpoczął pracę w sklepie obuwniczym specjalizującym się w sprzedaży wygodnego obuwia. Rozmowy z przychodzącymi tam ludźmi, którzy skarżyli się na ból stóp, sprawiły, że zapisał się na wydział lekarski, aby lepiej poznać ludzkie ciało. W szczególności interesowała go anatomia i fizjologia stóp. Później wyznawał ciągle aktualną w firmie Scholl filozofię, że należy dążyć do poprawy zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ludzi poprzez dbanie o ich stopy.