Poznaj nowy tusz do rzęs marki L’Oreal Paris – Volume Million Lashes Feline. Dzięki niemu twoje spojrzenie będzie mocne, wyraziste i zalotne, niczym spojrzenie kota. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej formule oraz wygodnej, podkręconej szczoteczce, która pozwoli na aplikację kosmetyku w jedną krótką chwilę.

tusz

Maskara Volume Million Lashes Feline wydłuża Twoje rzęsy, dodaje objętości, doskonale rozdziela i podkręca delikatne włoski.  Pomaga w tym wyjątkowa, błyszcząca formuła, pełna drogocennych olejków z kwiatu lotosu oraz kameliowego i arganowego. Dopełnieniem jej jest słodko-migdałowy zapach, który umila aplikację oraz pozostaje z Tobą na długie chwile.

Duża, silikonowa szczoteczka Millionizer ma krótkie włoski o lekkim wyprofilowaniu. Sprawia to, że nawet mając krótkie i delikatne rzęsy, odpowiednio o nie zadbasz. Takiej szczoteczki jeszcze nie było na rynku! Jeśli więc pragniesz zachwycić wszystkich swoim spojrzeniem i sprawić, że nie będą mogli oni oderwać od Ciebie wzroku – zaprzyjaźnij się z nowym tuszem L’Oreal.

I na koniec kilka słów o cenie omawianego produktu. Jedno opakowanie tuszu mieści dziewięć mililitrów kosmetyku. Za taką ilość zapłacimy niecałe sześćdziesiąt złotych.