Idealnie proste włosy to moda, która trwa już od przynajmniej kilku lat i nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie miało się coś zmienić. Dlatego wiele pań kupuje prostownice, coraz to nowsze i lepszej jakości, aby ujarzmić i wygładzić niesforne loczki. Jednak traktowanie włosów prostownicą w sposób regularny jest dla włosów bardzo szkodliwe, dlatego warto rozważyć zastosowanie profesjonalnych kosmetyków lub zabieg prostowania w salonie fryzjerskim. Dodatkowo takie kosmetyki odżywią wszystkie pasma. Nowoczesne kosmetyki do prostowania włosów to różnego rodzaju szampony wygładzające, fluidy pod prostownice, spraye prostujące i wygładzające, mgiełki ochronne do prostowania, preparaty do prostowania trwałego, wygładzające olejki, mleczka, kremy, odżywki i preparaty typu serum. Dokonując wyboru kosmetyku odpowiedniego dla naszych włosów  trzeba zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie substancje danego kosmetyku odpowiedzialne są za prostowanie włosów, ale też czy preparat zawiera składniki nawilżające oraz chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury wytwarzanej podczas używania suszarki czy prostownicy.

okazje.info.pl

okazje.info.pldzięki

Babyliss Pro Proliss 3liss’Up to dwufazowy spray do prostowania włosów, o pojemności 250ml. Stanowi nową edycję znanego i cenionego produktu marki Babyliss, a jego ulepszona formuła sprawia, że prostowanie włosów stało się jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek. Spray sprawia, że włosy stają się ,,śliskie”, dzięki czemu prostownica łatwiej przesuwa się po pasmach włosów. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, domyka łuskę włosa, wygładza oraz nabłyszcza.Wzbogacony został o pantenol oraz składniki unikalnej technologii CI. Spray przedłuża efekt prostowania, włosy stają się bardziej odporne na działanie wilgoci. Przed użyciem należy wstrząsnąć, a następnie spryskiwać wydzielone pasma włosów bezpośrednio przed użyciem prostownicy. Jest szczególnie zalecany do stosowania razem z prostownicą z płytkami ceramicznymi, falownicą lub lokówką ceramiczną.

preparaty do prostowania włosów

okazje.info.pl

Goldwell Keratin Treatment Smooth Intense to keratynowy zabieg prostowania profesjonalnego. Kuracja przemienia trudne do ułożenia, kręcone i zmierzwione włosy w długotrwale wygładzone, prostsze i miękkie jak jedwab. Zawiera technologię KeraShape, która gwarantuje optymalne dopasowanie do potrzeb każdych włosów dzięki dwuskładnikowemu systemowi, który pozwala na dobór odpowiednich składników według oczekiwanego efektu przekształcenia i wygładzenia. Ten pierwszy, długotrwały zabieg keratynowy dopasowany do indywidualnych potrzeb, gwarantuje perfekcyjne rezultaty aż do 5 miesięcy. Dzięki innowacyjnej technologii, usługa Kerasilk Keratin Treatment gwarantuje perfekcyjne rezultaty. Technologia KeraShape, zawierająca kwas glioksalowy, a także składniki wygładzające takie, jak keratyna czy proteiny jedwabiu, wnikają głęboko do wnętrza włosa, gdzie tworzy nowe mostki keratynowe i stabilizuje nowy kształt włosów.