Latem szczególnie dużo wagi przywiązuje się do stanu i urody stóp. W utrzymaniu ich w należytym porządku i urodzie pomagają różnego typu urządzenia, jak frezarki czy tarki oraz zdzieraki do stóp.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Vanity Frezarka JD 700 to wysokiej jakości frezarka kosmetyczna w zestawie z frezami i podstawką. Frezarka ma formę lekkiego pióra o ergonomicznym kształcie dopasowanym do dłoni. Frezarka ma ilość obrotów od 500 do 30000 na minut, co pozwala na wykonanie zarówno profesjonalnego manicure jak i pedicure. Posiada system twist-lock, co oznacza, że przy wymianie frezów nie trzeba używać kluczyka. Frezy zmieniamy przekręcając w lewo ruchomą część rączki, następnie po wymianie freza przekręcamy rączkę w prawo. Jest to płynna regulacja obrotów prawo – lewo, za pomocą pedała nożnego lub ręcznie, za pomocą urządzenia. Frezarka ma moc 35 watt, która zapewnia stabilną i równą pracę. Do tego ma nowoczesny design i jest trwała.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Z kolei Activ elektryczny zdzierak do pięt Super Bario pomoże się pożegnać z suchą i twardą skórą. Jest to wysokiej jakości, w pełni elektryczny zdzierak do pięt, niezwykle łatwy w obsłudze i umożliwiający szybkie i kompletnie bezbolesne usuwanie zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu, że Activ jest bezprzewodowy, można swobodnie oczyszczać swoje stopy. Ładowanie baterii trwa około 3-4 godzin, co pozwala na wielokrotne korzystanie ze sprzętu, bez konieczności tak częstego ładowania. Ponadto niezwykle proste jest także czyszczenie sprzętu. Wystarczy włożyć go pod wodę i dokładnie wypłukać. Posiada również silikonowy pierścień na skrawki, co pozwala na nierozrzucanie dookoła kawałków skóry. Wewnątrz urządzenia znajduje się mocny silnik, który świetnie radzi sobie także z bardzo twardą skórą. Do urządzenia można dokupić dodatkowe ostrza.